محتوا

دستیار برانکو: نمی توانیم درخواست مسئولان پرسپولیس را بپذیریم/ منتظر رای فیفا هستیم

ایگور پانادیچ گفت: پرسپولیس را دوست داریم و این تیم و هوادارانش همیشه در قلب ما هستند اما مدیران وقت کاری کردند که ما مجبور به جدایی و شکایت شدیم.

به گزارش سایت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ و دستیاران او از پرسپولیس، آنها به خاطر دریافت مطالباتشان از این باشگاه به فیفا شکایت کردند اما پس از روی کار آمدن محمدحسن انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل پرسپولیس، او تاکید داشت که این پرونده خارج از دادگاه فیفا پیگیری و با تفاهم حل شود.

در همین راستا او از برانکو برای یک دیدار حضوری و توافق دعوت به عمل آورد اما سرمربی پیشین سرخپوشان وکیل خود و دستیارنش را روز دوشنبه به تهران فرستاد تا با مسئولان باشگاه دیدار کند.

وکیل کادرفنی کروات پیشین پرسپولیس صحبت‌ها و درخواست‌های مسئولان باشگاه پرسپولیس را شنید و اعلام کرد که پس از انتقال به موکلان خود، نتیجه را به باشگاه اعلام می‌کند.

ایگور پانادیچ یکی از اعضای کادر فنی سابق سرخپوشان روز چهارشنبه در گفت‌وگویی در این رابطه گفت:‌ پرونده ما در فیفا باز است اما با این حال طبق درخواست مدیران باشگاه وکیلمان را به تهران فرستادیم تا صحبت‌های مسئولان باشگاه را در این رابطه بشنویم و از درخواست‌های آنها مطلع شویم.

وی افزود: ما هیچ یک از درخواست‌های مسئولان پرسپولیس را نمی‌توانیم بپذریم و بدین ترتیب منتظر خواهیم ماند تا رای فیفا در این باره صادر شود.

مربی پیشین پرسپولیس در باره اینکه آیا برانکو ایوانکوویچ سرمربی هم چنین نظری دارد، خاطر نشان کرد: هر کدام از ما (اعضای کادر فنی پیشین برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ، مارکو استیلینوویچ) ‌در این باره پرونده جدا گانه‌ای را در فیفا داریم اما فکر می‌کنم نظر برانکو و سایر اعضا هم مانند من باشد.

وی تاکید کرد: وکیل کروات و وکلای سوئیسی ما پیگیر این موضوع هستند. عجله‌ای در این زمینه نداریم و منتظریم فیفا رای خود را در این زمینه صادر کند.

پانادیچ در مورد دلایل رد درخواست‌ پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما در اواخر دوران حضورمان در پرسپولیس و زمان حضور ایرج عرب، دروغ‌های زیادی شنیدیم و همین دروغ‌ها عامل اصلی جدایی ما بود. چه تضمینی است که مدیران جدید هم مانند عرب حرف‌هایشان عملی نشود. امیدوارم مدیرعامل جدید پرسپولیس مانند عرب نباشد.

وی در پایان گفت: پرسپولیس را دوست داریم و این تیم و هوادارانش همیشه در قلب ما هستند اما مدیران وقت کاری کردند که ما مجبور به جدایی و شکایت شدیم. امیدوارم پرسپولیس این مساله هر چه سریعتر حل شود زیرا باشگاه بزرگی چون پرسپولیس نباید گرفتار این مشکلات ابتدایی باشد.

 

نظرات