محتوا

منافی :پارس تیم بدی نیست اما حریف پرسپولیس نمی شود /شروع قدرتمندانه در شروع لیگ برای هواداران پرسپولیس بهترین هدیه است

بازیکن سابق پرسپولیس معتقد است قرعه هفته اول رویارویی پرسپولیس در خانه با پارس جنوبی جم قرعه خوبی برای پرسپولیس در لیگ نوزدهم است .

جواد منافی بازیکن سابق پرسپولیس در گفت و گو با سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس در خصوص رویارویی سرخپوشان با پارس در هفته اول لیگ برتر نوزدهم گفت :شرایط خوبی برای پرسپولیس در آغاز لیگ نوزدهم به وجود آمده چون پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از حضور تماشاگرانش در ورزشگاه آزادی بهره می برد و با تمام وجود برای پیروزی استارت خواهد زد .

بازیکن سابق پرسپولیس در ادامه افزود :پارس تیم بدی نیست اما حریف پرسپولیس نمی شود تیمی که فصل قبل حتی در زمین خودش هم نتوانست مقابل حملات پرسپولیس دوام بیاورد و مغلوب پرسپولیس شد تا سرخپوشان در جم برای سومین سال متوالی جام را بالا ببرند .

منافی تاکید کرد :شروع قدرتمندانه در لیگ برای پرسپولیس بسیار مهم است تا شاگردان کالدرون بتوانند مانند یک قهرمان استارت بزنند و شروع قدرتمندانه ای در لیگ نوزدهم داشته باشند .بدون شک شروع قدرتمندانه برای پرسپولیس و هوادارانش بسیار هدیه است .

بازیکن سابق پرسپولیس در پایان خاطر نشان ساخت :پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و به نظرم تمام ابزار لازم و کافی برای تکرار چهارمین قهرمانی متوالی را دارد و می تواند با ادامه موفقیتها دوباره کام هوادارانش را شیرین کند .

نظرات