محتوا

عزیزیان: بیرانوند و خط دفاع نقطه عطف تیم است/ پرسپولیس امسال در قهرمانی دبل می‌کند

دروازه بان سابق پرسپولیس معتقد است بیرانوند و خط دفاع پرسپولیس نقطه اتکای بزرگ تیم پرسپولیس هستند .

سعید عزیزیان دروازه‌بان سابق پرسپولیس در گفتگو با سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، در خصوص بازی حساس پرسپولیس مقابل تیم پارس جنوبی جم گفت: بازی آخر پرسپولیس در جم حساس‌ترین بازی سرخپوشان برای کسب عنوان قهرمانی است و قطعا بازیکنان پرسپولیس با اندیشه‌های تاکتیکی و صحبت‌های برانکو برای دیدار پایاین شان به خوبی توجیه هستند.

دروازه‌بان اسبق پرسپولیس افزود: پرسپولیس قطعا با اندیشه برد به مصاف پارس می‌رود، چون قطعا بازیکنان می‌دانند که اگر با نیت و قصد گرفتن مساوی به مصاف حریفشان بروند با مشکل مواجه خواهند شد. خوشبختانه پرسپولیس بازیکنان خوب و بزرگی دارد بازیکنانی که قادرند به خوبی نکات فنی برانکو را در زمین پیاده کنند و ابزار‌های خوب برای رسیدن به پیروزی و کسب سه امتیاز بازی باشند.

دروازه‌بان سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: بیرانوند و خط دفاع پرسپولیس نقطه اتکای بزرگ پرسپولیس در بازی شان مقابل پارس هستند تا سرخپوشان به خواسته فنی شان برسند و بازیکنان هجومی و خط خمله سرخپوشان با خیال راحت بایت دفاع و دروازه بانشان به گلزنی بپردازند و خواسته‌های هجومی برانکو را در زمین پیاده کنند.

عزیزیان جدا از قهرمانی لیگ به کسب عنوان قهرمانی دیگر سرخپوشان هم نگاهی خوشبینانه دارد و در این ارتباط تصریح کرد: پرسپولیس جدا از لیگ حتما می‌تواند در جام حذفی هم قهرمانی دیگری کسب کند و به قولی حتی در قهرمانی‌ها هم دبل کند.

انتهای پیام/

نظرات