محتوا

کامیابی‌نیا: همه بازیکنان ما دوست دارند گل قهرمانی را بزنند/ برای قهرمانی همه کار خواهیم کرد

بازیکن پرسپولیس معتقد است سرمربی شان از تمام برنامه های سرمربی پارس خبر دارد و این مساله را نکته کلیدی بازی شان مقابل پارس می داند .

کمال کامیابی‌نیا بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، در خصوص بازی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم گفت: بای اخر ما دیداری برای جنگیدن برای قهرمانی است و همگی نسبت به اهمیت این دیدار به خوبی واقف هستیم.

بازیکن خط میانی پرسپولیس در ادامه افزود: خیلی خوب به این نکته واقف هستیم که همه تلاش فصلمان بستگی به نتیجه بازی مان مقابل پارس دارد بنا براین باید بهترین نمایش خودمان را برای پیروزی مقابل پارس ارایه دهیم و ذره‌ای از هدفی که داریم منحرف نشویم.

کامیابی نیا تاکید کرد: برانکو سرمربی ما یکی از بهترین و بزرگترین دلخوشی‌های ما برای دیدار مان مقابل پارس محسوب می‌شود. برانکو از همه نقشه‌های تاکتیکی و برنامه‌های فنی سرمربی پارس خبر دارد به هیمن دلیل من اطیمنان دارم با شناخت خوب سرمربی مان از پارس، تیم میزبان را در زمین خودش غافلگیر کرده و با کسب نتیجه پیروزی قهرمانی را جشن می‌گیریم.

بازیکن پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و در این فصل بیشترین استمرار را در راه موفقیتهایش داشته است از همین رو همه می‌دانند که پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی شایسته‌ترین است.

کامیابی نیا در این رابطه که در صورت گلزنی چگونه شادی پس از گل خواهد داشت نیز گفت::مسلما همه بازیکنان ما دوست دارند گل قهرمانی را بزنند، اما اگر من گل بزنم باز هم به همان شکل همیشگی به هوادارانمان سلام نظامی خواهم داد.

انتهای پیام/

نظرات