محتوا

کرمانی‌مقدم: پرسپولیس نباید برای قهرمانی استرس داشته باشد/ سرخپوشان در بهترین شرایط ممکن قرار دارند

مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی معتقد است پرسپولیس که نباید از تیمی مانند پارس بترسد .

مرتضی کرمانی مقدم مهاجم اسبق پرسپولیس در گفت و گو با سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس در رابطه با اخرین بازی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم گفت :پرسپولیس در بهترین شرایط ممکن قراردارد و به نظرم در بدترین شرایط هم بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس از بقیه تیمها بهترینند بنابراین تیمی با پتانسیل فنی بازیکنان پرسپولیس نباید داشته های فنی خودش را دستکم بگیرد .

مهاجم اسبق پرسپولیس در ادامه افزود :پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی تعلل کرد و چند هفته قهرمانی اش را به تاخیر انداخت اما با این وجود سرخپوشان نباید برای قهرمانی استرس داشته باشند و تحت هر شرایطی مدافع عنوان قهرمانی و اصلی ترین شانس قهرمانی که نباید از پارس بترسد .

کرمانی مقدم تاکید کرد :پرسپولیس قطعا با بازسازی تیمش و ریکاوری خوبی که به لحاظ بدنی و فنی و روانی داشته پرسپولیس را از هر جهت قطعا برای بازی با پارس اماده کرده و تیمش را برای برد به مصاف حریف می فرستد .

مهاجم سابق پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد :پرسپولیس در آستانه سومین قهرمانی اش قراردارد از همین رو بازیکنان پرسپولیس برای کسب سومین قهرمانی متوالی باید با بیشترین توان بجنگد و قهرمانی دیگری را تقدیم هواداران تیمش که صاحبان اصلی پرسپولیس هستند،سازد .

نظرات