محتوا

انتظاری: پرسپولیس با اختلاف دو گل پارس جنوبی را شکست می‌دهد/ هیچ چیزی نمی‌تواند مانع انگیزه بالای قهرمانی پرسپولیس شود

مهاجم اسبق پرسپولیس نسبت به پیروزی سرخپوشان مقابل پارس با اطمینان خاطر خاصی حرف می زند .

سهراب انتظاری مهاجم سابق پرسپولیس در گفت و گویی با سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، در خصوص دلایل تساوی‌های سرخپوشان در بازی‌های اخیر گفت::بازی‌های فشرده در آسیا و لیگ برتر بازیکنان پرسپولیس را خسته کرده و به همین دلیل آن‌ها از کیفیت و فرم خوبی که داشتند دور شدند و نتوانستند نتایج مطلوبی بگیرند.

وی افزود: مهاجمان پرسپولیس و در راس آن‌ها علیپور فرم خوبی نداشت و نشانی از آقای گل فصل قبل و بازیکنی که در این فصل هم مدعی آقای گلی بود، نداشت. این افت شاید بیشترین تاثیر را روی کار سرخپوشان در امر گلزنی داشت و آن‌ها را از فرم مطلوب برای رسیدن به پیروزی محروم کرد.

مهاجم سابق پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: بازی آخر پرسپولیس در جم با توجه به زمین چمن بد ورزشگاه جم قطعا برای بازی خوب سرخپوشان شرایط خوبی نخواهد داشت، اما از انجا که انگیزه پرسپولیس فقط قهرمانی است من معتقدم که هیچ چیزی نمی‌تواند مانع انگیزه بالای قهرمانی پرسپولیس شود.

گلزن سابق پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد:من اطمینان دارم که پرسپولیس با دو گل اختلاف از سد پارس می‌گذرد و به قهرمانی می‌رسد عنوانی که وقتی همه موارد حاکم بر این فصل را در نظر بگیردی به این نتیجه می‌رسید که پرسپولیس بای قهرمانی در این فصل از همه مستحق‌تر بوده است.

نظرات