محتوا

سیدجلال در آستانه کسب هفتمین جام قهرمانی/ کاپیتان دست نیافتنی‌تر می‌شود

پنجشنبه شب در صورت قهرمانی پرسپولیس سیدجلال حسینی کاپیتان محبوب و مقتدر سرخ ها برای هفتمین بار قهرمان لیگ برتر خواهد شد.

به گزارش سایت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، سیدجلال حسینی کاپیتان باتجربه و محبوب سرخ‌ها که در این فصل هم یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس و لیگ برتر بوده و تاثیر زیادی در پیشروی دوباره سرخ‌ها به سوی فتح جام داشته است در آستانه هفتمین قهرمانی لیگ برترش قرار دارد.

سیدجلال که همین حالا با ۶ عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر به حساب می‌آید در صورت کسب سومین قهرمانی متوالی به هفتمین قهرمانی در این رقابت‌ها دست خواهد یافت. او در سه قهرمانی متوالی سپاهان و یک قهرمانی سایپا در لیگ نیز سهیم بوده و پنجشنبه شب در صورت بالا بردن جام دست نیافتنی‌تر خواهد شد.

با توجه به شانس قهرمانی سپاهان، حسین پاپی کاپیتان سابق زرد‌ها که در هر ۵ قهرمانی قبلی این تیم عضو تیم سپاهان بوده شانس این را داشت تا به رکورد شش قهرمانی سیدجلال در لیگ برتر برسد و در عنوان پرافتخارترین بازیکن لیگ با او شریک شود، اما قلعه نویی این بازیکن باتجربه را در نیم فصل دوم لیگ جاری از تیمش کنار گذاشت و حتی در صورت قهرمانی سپاهان این عنوان به نام پاپی نوشته نخواهد شد.

سیدجلال حسینی که همراه با پرسپولیس سوپرجام ایران را هم برده شانس این را دارد تا برای اولین بار فاتح رقابت‌های جام حذفی هم بشود. او با پرسپولیس نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی را تجربه کرده است.

انتهای پیام/

نظرات