محتوا

چه کسی به النصر گل می‌زند؟/ یک پیش‌ بینی عجیب و جذاب در اردوی پرسپولیس

برخی بازیکنان پرسپولیس معتقدند علی نعمتی مدافع چپ این تیم می‌تواند گلزن بازی با النصر عربستان لقب بگیرد!

به گزارش سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، پرسپولیس در یکی از حساس‌ترین بازی‌های دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، سه‌شنبه (۲۸ شهریور) از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف النصر خواهد رفت.

در لیگ بیست و دوم تقریبا تمام بازیکنان موثر پرسپولیس یک گل زدند و با احتساب این گل‌ها پرسپولیس قهرمان لیگ و جام حذفی شد. پرسپولیس ۴۶ گل در لیگ زد که یکی از آنها گل‌به‌خودی بوده و در این جدول محاسبه نمی‌شود، هشت گل هم در جام حذفی برای این تیم ثبت شد که گولسیانی با زدن ۹ گل در لیگ و جام حذفی موثرترین بازیکن تیم پرسپولیس در این عرصه محسوب شد.

علی نعمتی اما در فصول اخیر توانسته است گل‌های حساس و سه امتیازی به ثمر برساند. اگرچه علی نعمتی هفته‌های ابتدایی پیش فصل تابستانی را به دلیل عمل جراحی از دست داده بود اما با اراده زیادش، خود را در روزهای پایانی پیش فصل به ترکیب یحیی اضافه کرد و  با نمایشی مطمئن در چهار هفته اول جواب اعتماد کادرفنی را به خوبی داد. علی نعمتی در هفته اول مقابل آلومینیوم روی پاس بی نظیر سروش رفیعی، یک گل چیپ زیبا را به ثمر رساند و سرخ‌ها با همان گل برنده بازی شدند. دیداری که پرسپولیس اصلا نمایش خوبی در آن نداشت ولی علی نعمتی از راه رسید و میزبان را نجات داد.

فراموش نمی‌کنیم یحیی گل‌محمدی پس از پایان بازی با ذوب آهن و تساوی یک بر یک خانگی، ضمن انتقاد از وضعیت چمن ورزشگاه آزادی گفت: از شرایطی که ورزشگاه آزادی دارد، خجالت می‌کشم، با چه رویی می‌خواهیم رونالدو را به این ورزشگاه بیاوریم. وقتی چمن بلند است بازی سرعت پیدا نمی‌کند و آنطوری که می‌خواهیم بازی نمی‌شود. در مورد مسائل فنی نمی‌توانم حرف بزنم. با این زمین و استادیوم همه بازی هایی که ما انجام دادیم و قرار است انجام بدهیم احتمال مساوی شدنش زیاد است چون شرایط خوبی برای بازی کردن نیست. نمی‌شود در این زمین بازی کرد. خدا پدر علی نعمتی را در هفته اول بیامرزد که معلوم نیست از کجا آمد و یک گل زد و بردیم.

آیا علی نعمتی گلزن بازی با النصر لقب می‌گیرد یا اینکه پیش‌بینی همبازیانش اشتباه از آب درخواهد آمد؟!

نظرات