محتوا

سه‌شنبه؛ روز سرنوشت‌ ساز گل‌ محمدی و پرسپولیس/ مدیرعامل و سرمربی رفتنی می‌شوند؟

بنا بر گفته یک منبع مطلع و نزدیک به یحیی گل‌محمدی، آینده کاری سرمربی موفق پرسپولیس در این تیم به مجمع روز سه‌شنبه نیز بستگی دارد.

به گزارش سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، مجمع باشگاه استقلال ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه در وزارت ورزش جوانان و مجمع باشگاه پرسپولیس نیز ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه در باشگاه پرسپولیس برگزار خواهد شد.

نکته جالب آن که هنوز  افرادی که قرار است به عنوان اعضای هیئت مدیره معرفی شوند، نهایی نشده‌اند. در واقع نفرات نهایی باید توسط رئیس سازمان خصوصی‌سازی و معاون وزیر ورزش (پولادگر) تایید شوند. در این میان حتی شایعاتی نیز منتشر شد مبنی بر اینکه احتمال دارد رضا درویش مدیرعامل موفق باشگاه پرسپولیس به دلیل بازنشستگی از این باشگاه کنار برود یا اینکه به عنوان نامزد تصدی این پُست اسمش در مجمع نیاید!

برهمین اساس شاید باید به یحیی گل‌محمدی حق داد که تا مجمع روز سه شنبه صبوری به خرج داده و سپس تصمیم دیگری اتخاذ کند. سرمربی پرسپولیس به ویژه این اواخر رابطه دوستانه و مطلوبی با رضا درویش داشت و طبعا ترجیح می‌دهد، با این مدیرعامل همکاری داشته باشد. یک همکاری موفق که در فصل تازه به اتمام رسیده، قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی را به دنبال داشت.

از سوی دیگر قرارداد امید عالیشاه، سعید صادقی، میلاد سرلک و عیسی آل کثیر رو به پایان است. گل‌محمدی علی رغم داشتن قرارداد برای ادامه همکاری با پرسپولیس دچار تردید شده و گفته از لحاظ روحی و جسمی خسته شده و دوست دارد حداقل یک نیم‌فصل استراحت کند یا در تیمی باشم که تنش کمتری داشته باشد. سرمربی پرسپولیس با این صحبت به نوعی به شایعات مذاکره اش با تیم گل گهر مهر تایید زد. سرمربی پرسپولیس از تصمیمی که سازمان لیگ برای باشگاه ها درباره تعیین سقف بودجه گرفته راضی نیست و معتقد است خیلی باشگاه ها اگر تیم هم نبندند ۷۰۰ میلیارد تومان هزینه دارند. به نظر می‌رسد گل‌محمدی نگران این است که مدیریت باشگاه نتواند تیم خوبی را برای فصل آینده ببندد و دلیل اصلی اش برای جدایی همین باشد و خستگی و صحبت هایی از این دست، صرفا یک بهانه باشد.

رضا درویش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، فصل گذشته تیم بسیار خوبی برای یحیی گل‌محمدی بست که نتیجه‌اش دبل قهرمانی بود. آیا مدیرعامل بعدی باشگاه پرسپولیس نیز قادر است همچون رضا درویش نقل و انتقالات تابستانی موفقی داشته باشد یا نه؟ به نظر می‌رسد در صورتی که مدیر دیگری جانشین رضا درویش شود، جدایی یحیی گل‌محمدی نیز محتمل‌تر باشد!

نظرات