محتوا

خیال یحیی بابت یک پست راحت شد!

مدافعان چپ پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب آهن عملکرد خوبی داشتند.

به گزارش سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، بعد از جدایی سعید آقایی و علی شجاعی و همچنین مصدومیت طولانی مدت وحید امیری، خیلی‌ها بابت پست مدافع چپ پرسپولیس نگرانی داشتند و معتقد بودند این تیم در این پست دچار مشکل خواهد شد.

سرخ پوشان در نقل و انتقالات محمد مهدی احمدی مدافع چپ تیم ملی امید را به خدمت گرفتند و این بازیکن یکی از بهترین‌های پرسپولیس در بازی‌های دوستانه پیش فصل و همچنین تمرینات بود.

در کنار احمدی پرسپولیس علی نعمتی را هم دارد که توانایی بازی در پست مدافع چپ را دارد. با این حال خیلی‌ها فکر می کردند در دیدار مقابل ذوب آهن، گل محمدی از احمدی جوان در پست مدافع چپ استفاده کند و علی نعمتی را با توجه به محرومیت پورعلی گنجی، کنار گولسیانی قرار دهد. سرمربی پرسپولیس اما تصمیم گرفت در بازی مقابل ذوب آهن در هفته اول لیگ برتر، نعمتی را در پست مدافع چپ بازی دهد و احمدی جوان نیمکت نشین شد.

نعمتی اما در این دیدار یکی از بهترین‌های پرسپولیس بود و در کارهای دفاعی بدون اشتباه کار کرد. در ادامه وقتی پرسپولیس نیاز به گل داشت، یحیی احمدی را جانشین نعمتی کرد تا از نفوذهای او استفاده کند.

هرچند پرسپولیس نتوانست با وجود ۱۰ نفره شدن ذوب آهن، گل بزند و ۳ امتیاز بازی را بگیرد، ولی عملکرد هر دو مدافع چپ پرسپولیس در این بازی خوب بود و خیال یحیی گل محمدی هم بابت این پست تا حدود زیادی راحت شد.

 

نظرات