محتوا

علی نعمتی: امسال ، سال دبل کردن پرسپولیس در قهرمانی است

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس عقیده دارد این تیم مدعی نخست قهرمانی جام حذفی هم هست.

به گزارش سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس؛ علی نعمتی می گوید حالا پرسپولیس در هر دو جام مدعی است و می خواهد با قهرمانی در لیگ و جام حذفی دبل کند. نعمتی در ادامه می‌گوید یکی از بهترین بازی های خودمان مقابل ذوب آهن را انجام دادیم و با ادامه این روند در لیگ هم به صدر جدول خواهیم رسید. نعمتی اشاره ای هم به قهرمانی نیم فصل دارد و می گوید به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند مهم آخر فصل است که جام برای ما است .

از بازی با ذوب آهن بگو بازی چطور بود ؟

بازی خوبی بود بچه عالی بازی کردند و با زدن ٣ گل نشان دادیم که مدعی جام حذفی هم هستیم. ما هم زیبا بازی م دیم و هم اینکه نتیجه خیلی خوبی گرفتیم. این راهم اضافه کنم بازی در جام حذفی شرایطش با بازی در لیگ فرق می کند و شما حق اشتباه ندارید . بازی در زمین حریف هم که جای خود دارد .

گویا کیفیت زمین هم خراب بود ؟

بله متاسفانه زمین اصفهان شرایط خوبی نداشت. مسئولان باید فکری به حال زمین ها بکنند. برای ارائه فوتبال خوب زمین خوب هم لازم است . در این زمینه ها بازی زمینی و زیبا که تخصص پرسپولیس است سخت می شود.

پرسپولیس قهرمانی نیم فصل را از دست داد ؟

بله ما قهرمان نیم فصل نشدیم اما به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند. مهم قهرمانی در پایان فصل است. ما اختلاف خیلی کمی با صدر داریم و شما مطمن باشید در نیم فصل دوم هم این فاصله را جبران می کنیم و هم در پایان فصل قهرمان می شویم .

حالا با شکست ذوب آهن به یک هشتم رسیدید این روند را در جام حذفی ادامه می دهید ؟

شما مطمن باشید ما مدعی و بخت نخست قهرمانی در جام حذفی هم هستیم. ما می خواهیم هم قهرمان جام حذفی شویم هم قهرمانی ششم در لیگ را می خواهیم . امسال سال دبل کردن قهرمانی است.

یک بازی حساس با فولاد دارید این بازی را چطور می‌بینی؟

بازی سختی است ولی ما به دنبال ٣ امتیاز هستیم . فولاد مربی و بازیکنان خوبی دارد و به شخصه احترام خاصی برای سرمربی این تیم قائل هستم اما در بازی ما برد می خواهیم و باید این تیم راشکست دهیم. ما در تهران امتیاز از دست نخواهیم داد.

نظرات