محتوا

درخواست مهم گل محمدی از باشگاه

گل‌محمدی از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته که حتماً این هفته بازی دوستانه می‌خواهم، چون نمی‌توان بدون دیدار تدارکاتی برای مسابقات لیگ آماده شد.

به گزارش سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، پنج‌شنبه هفته گذشته پرسپولیس قرار بود در نخستین بازی تدارکاتی خود (پس از وقفه طولانی مدت لیگ) در ورزشگاه کاظمی به مصاف تیم نیروی‌زمینی برود، اما با توجه به اینکه تیم حریف نتیجه تست کرونا خود را ارائه نکرد، این بازی انجام نشد. یحیی گل‌محمدی با در نظر گرفتن همه دستورالعمل‌هایی که در پروتکل بهداشتی ابلاغ شده به باشگاه‌ها برای ادامه مسابقات وجود دارد، تأکید کرد برای برگزاری بازی ارائه نتیجه تست PCR لازم است، اما اعضای تیم حریف فقط تست خون داده‌اند و بنابر شرایط ابلاغ شده و همچنین احتیاط لازم برای سلامتی بازیکنان، بدون در نظر گرفتن تست اصلی (یعنی PCP) امکان برگزاری بازی وجود ندارد. البته تست خون اعضای تیم نیروی‌زمینی نیز منفی بود، اما برای رعایت احتیاط و دستورالعمل‌های بهداشتی این بازی لغو شد.

دیروز خبردار شدیم گل‌محمدی از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته که «حتماً این هفته بازی دوستانه می‌خواهم، چون نمی‌توان بدون دیدار تدارکاتی برای مسابقات لیگ آماده شد.» گویا سایپا تیم مورد نظر یحیی است که از قضا برای بازی دوستانه جواب مثبت داده است. قرار است این بازی تدارکاتی جمعه هفته جاری و پس از تعطیلات برگزار شود، اما هنوز محل این دیدار تعیین نشده است. پرسپولیسی‌ها دوست دارند در ورزشگاه شهید کاظمی بازی کنند و بالطبع سایپایی‌ها نیز تمایل به انجام این دیدار در زمین اختصاصی خود دارند. جالب اینجاست که باشگاه سایپا نیز درست مثل پرسپولیس و برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورات ستاد مبارزه با کرونا در ورزش دیدار دوستانه خود با بادران تهران را لغو کرد. گفته شد ابتلای ۱۲ عضو تیم دسته اولی بادران به بیماری کرونا عامل اصلی لغو این دیدار تدارکاتی بوده است. گل‌محمدی در نظر دارد دو بازی دوستانه دیگر هم انجام دهد که یکی از این مسابقات، دیدار با تیم دسته اولی خوشه طلایی ساوه با سرمربیگری محسن عاشوری بازیکن سابق پرسپولیس خواهد بود.

نظرات