محتوا

فنونی زاده: وقت عملی شدن وعده‌های رسول پناه در پرسپولیس است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقت آن رسیده که سرپرست باشگاه به وعده‌هایی که به هواداران و قدیمی‌های باشگاه داده است عمل کند.

به گزارش سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، درباره درخواست اکثر باشگاه های لیگ برتری مبنی بر لغو باقیمانده بازی های فصل جاری گفت: عدم برگزاری بازی ها تاثیر زیادی در سرنوشت باشگاه های لیگ برتری دارد. هزینه هایی که تیم های برای فصل جاری کرده اند حیف و میل می شود.

وی افزود: البته واضح است که هیچ چیز مهم تر از سلامتی افراد جامعه نیست اما می توانیم بازی ها را با رعایت امور بهداشتی ادامه دهیم. شاید لازم باشد در هفته های ابتدایی که لیگ را از سر می گیرند بدون تماشاگر باشد اما در ادامه می توان با سالم سازی کاملِ محیط های ورزشی شاهد حضور آنها باشیم.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: اگر قرار است عدالت را برای همه رعایت کنیم باید بازی ها را ادامه دهیم در غیر اینصورت، در حق باشگاه هایی که در لیگ دسته اول هستند و سرمایه گذاری های فراوان کرده تا به لیگ برتر بیایند ظلم شده است.

وی درباره مشکلات بوجود آمده در خصوص نحوه مدیریت باشگاه ادامه داد: به هر حال تیم هایی که هواداران میلیونی دارند مشکلات و حاشیه های زیادی هم دارند. پرسپولیس نیز از این قاعده مستثنی نیست. امیدوارم آقای رسول پناه که به هوادار و پیشکسوتان باشگاه قول داده بتواند وعده هایش را عملی کند.

نظرات