محتوا

نوراللهی: حس کرده بودم به استقلال گل می‌زنم

هافبک ملی پوش باشگاه پرسپولیس درباره گلزنی در دربی گفت: آن بازی خیلی مهم بود، چون هر دو تیم در کورس قهرمانی بودند و ما نیاز داشتیم آن بازی را ببریم.

به گزارش سایت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، احمد نوراللهی هافبک ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس امروز مهمان برنامه نوروز فوتبالی در شبکه ورزش بود. احمد نوراللهی درباره سال ۹۸ گفت: در بازی با سایپا مصدومیت داشتم، اما ۳۹ بازی دیگر را فیکس بازی کردم و خوشحالم که توانستم باوجود خستگی و مصدومیت بازی کنم و شاید هم به تیمم کمی کمک کردم.

هافبک ملی پوش پرسپولیس در خصوص گلزنی در دربی ۸۹ گفت: حس کرده بودم که به استقلال گل می‌زنم، چون بازی قبل از آن به سپیدرود هم زده بود. دوست داشتم گلزنی در دربی را هم تجربه کنم. آن بازی خیلی مهم بود، چون هر دو تیم در کورس قهرمانی بودند و ما نیاز داشتیم آن بازی را ببریم.

با توجه به تعطیل لیگ نوراللهی در خصوص ادامه مسابقات لیگ برتر افزود: شرایط خیلی سخت است و الان برای تمرینات هم مجوز هستیم. باتوجه به شرایط فکر نکنم تا آخر فروردین اجازه تمرین را بدهند. امیدوارم مردم رعایت کنند و از سفر‌های غیر ضروری اجتناب کنیم. هم تیم پرسپولیس، هم تیم‌های قعرنشین و هم تیم‌هایی که می‌خواهند سهمیه بگیرند، برایشان خیلی مهم است. ما ۱۰ امتیاز اختلاف داریم و برایمان خیلی اهمیت دارد که لیگ ادامه پیدا کند، اما جان انسان‌ها بیش از آن مهم است. امیدواریم شرایط بازی‌ها به وجود بیاید

او در ادامه در خصوص کشف شدنش توسط علی دایی و همچنین انتخاب شماره هشت گفت: من همیشه ممنون علی آقای دایی هستیم؛ هم من و هم مهدی طارمی که دو جوانی بودیم که می‌گفتند با چه رزومه‌ای این بازیکنان را جذب کردید. علی آقا بود که به اعتماد کرد و توانستیم برای پرسپولیس مثمرثمر باشیم. در آن برهه پرسپولیس بازیکنان طراز اولی داشت و بازی دادن به ما کار سختی بود. درباره پیراهن شماره ۸ هم بازیکنان زیادی این پیراهن را برتن کردند که ما، چون سنمان پایین است، به علی آقای کریمی می‌خوریم. من همیشه پیراهن شماره ۸ را به عشق علی کریمی می‌پوشیدیم و این رویای کودکی بود.

او در ادامه اضافه کرد: روز‌هایی که گذراندم سختی‌های زیادی داشتند و نباید ناامید می‌شدم، بعضی روز‌ها می‌گفتم دیگر نمی‌شود، اما دوباره کورسوی امیدی می‌آمد. خداراشکر که به آرزوی کودکی ام که پوشیدن پیراهن علی کریمی بود رسیدم، هر وقت در خلوتم فکر می‌کنم این یک چیز غیرقابل باور است. دوست دارم به عقب برگردم مسیر را ببینم و بدانم چه اتفاقاتی رخ داد که به آرزویم رسیدم.

کاپیتان سرخ‌پوشان در خصوص شرایط مالی باشگاه گفت: پرسپولیس در شرایط سختی قرار دارد؛ شکایت مربیان و بازیکنان قبلی، تهدید به این که پنجره بسته می‌شود و امتیاز کم می‌شود. بازیکنان برای تک تک این امتیاز‌ها عرق ریخته اند و امیدوارم مدیری را انتخاب کنند که توانایی حل مشکلات را داشته باشد. هم پرسپولیس و هم استقلال با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند. شما نمی‌بینید در تیم‌های خارجی بعد از بازی در شبکه‌های اجتماعی یا مصاحبه‌ها بیایند گله کنند.

وی در آخر حرف‌هایش گفت: بازیکنان باید تمرکزشان را روی بازی بگذارند تا لیگ قشنگ تری داشته باشیم تا این که حواسشان به مشکلات مالی باشد. امیدوارم کسی که مسئول است مدیری را انتخاب کند که توانایی حل مشکلات را دارد.

 

نظرات