محتوا

ادمیلسون مصدوم نبود، ستاره هم شد

مصدومیت ادمیلسون و غیبت او مقابل پرسپولیس را هم همه خبرگزاری‌ها چند هفته قبل از این بازی پوشش دادند اما بعد از آن تا روز بازی هیچ‌کس نگفت او آماده است و بازی می‌کند.

به گزارش سایت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس وقتی خبر انتقال معز علی به باشگاه بلژیکی در یک رسانه قطری منتشر شد همه سایت‌های داخلی آن را بازتاب دادند اما منتفی شدن این انتقال را اندک خبرگزاری‌ها و رسانه‌هایی پوشش داده بودند. در واقع با وجود جذب مانژوکیچ، معز علی در دحیل مانده بود و این تیم با سه مهاجم (هانگ کوانگ سونگ نفر سوم بود) مقابل پرسپولیس حاضر شد.

مصدومیت ادمیلسون و غیبت او مقابل پرسپولیس را هم همه خبرگزاری‌ها چند هفته قبل از این بازی پوشش دادند اما بعد از آن تا روز بازی هیچ‌کس نگفت او آماده است و بازی می‌کند. ادمیلسون بازی کرد ، گل دو.م تیمش را زد و ستاره زمین شد تا ما رودست بخوریم. اتفاقی که امیدواریم کادر فنی پرسپولیس تجربه‌اش نکرده باشد و در سطح رسانه‌ای باقی بماند. نمی‌دانیم یحیی چقدر روی غیبت این وینگر همه کاره حساب کرده بود که هافبک روی دست شیری (ترابی) را برای جمع شدن چندان توجیه نکرده بود.

ادمیلسون وینگر چپ برزیلی- بلژیکی دحیل که سابقه بازی در تیم استاندارد لیژ را دارد و کیفیت فوق العاده بالایش را در همین بازی نشان داد دو سال قبل نیز در بازی تهران مقابل حسین ماهینی عملکرد فوق العاده ای داشت اما در نهایت تیمش مقابل پرسپولیس حذف شد.

انتهای پیام

نظرات