محتوا

یک احتمال؛ رادو مقابل شارجه بازی می کند

آیا بعد از نهایی شدن انتقال به بلژیک بیرانوند دیگر تمرکز لازم را ندارد و همین مساله روی کیفیت فنی‌اش تاثیرگذاشته است؟

به گزارش سایت شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس با اینکه بعد از شکست تلخ مقابل الدحیل در دوحه همه نگاه‌ها به اشتباهات مدافعان پرسپولیس بخصوص در گل اول زوم شد اما بیرانوند درست مثل بازی دربی سهمی از تقصیرات این گل‌ها برای خود برمی‌دارد.

بیرو در صحنه گل بعد از ارسال نهایی معزعلی  خروج نکرد و روی خط دروازه ماند، اما عجیب اینجا بود که وقتی ضربه سر نهایی مانژوکیچ   نواخته شد به جای اینکه یک قدم بیرون بیاید و شرایط را برای دفع توپ مهیا کند توی دروازه رفت و نتوانست واکنش جالبی به این ضربه سر چکشی داشت باشد. هر چند گفته می شود ضربه سر مانژو از فاصله کمی نواخته شد و بیرو نمی توانست کاری کند اما او در این صحنه مسخ شده به نظر می رسید.در واقع همان قدر که تمرکز مدافعان در آن صحنه به‌هم خورده بود و بازیکنان حریف را رها کردند بیرانوند هم تمرکز نداشت.

او گل دوم را هم به‌راحتی دریافت کردو به راحتی تسلیم ضربه ادمیلسون شد تا این سؤال به‌صورت جدی مطرح شود که چه اتفاقی برای این دروازه بان ملی پوش و برجسته افتاده است؟آیا بعد از نهایی شدن انتقال  به بلژیک بیرانوند دیگر تمرکز لازم را ندارد و همین مساله روی کیفیت فنی‌اش تاثیرگذاشته است؟

از وقتی یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس شده با وجود عملکرد خوب رادوشوویچدر مقطع پایانی نیم فصل اول، بیرانوند را به ترکیب اصلی برگردانده اما شاید دریافت چهار گل در دو بازی اخیر تصمیم یحیی برای استفاده دوباره از بیرانوند را تغییر دهد.آیا رادوشوویچ در شارجه اولین بازی آسیایی‌اش را انجام خواهد داد؟

انتهای پیام

نظرات