محتوا

حضور پرسپولیسی ها در مراسم تشییع نادر باقری

دیرعامل باشگاه پرسپولیس صبح امروز به اتفاق علی پروین، اسطوره باشگاه، مدیرآکادمی فوتبال و مدیر تیم و تعداد زیادی از قدیمی های فوتبال و پرسپولیس، در مراسم تشییع پیکر زنده یاد نادر باقری شرکت کردند.

به گزارش سایت کهن پیشکسوتان کهن پرسپولیس، مراسم تشییع پیکر زنده یاد حاج نادر باقری صبح امروز جمعه با حضور پیشکسوتان فوتبال ایران و پرسپولیس، مقام های ورزش و فوتبال و مدیرعامل و مقام های باشگاه پرسپولیس، از مقابل در منزل او در هشتگرد تشییع شد.  در این مراسم، که تعداد زیادی از قدیمی ها حضور داشتند؛ محمد حسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه به اتفاق علی پروین، محمد پنجعلی و افشین پیروانی هم از حاضران در این مراسم بودند.
محمود خوردبین، حسین عبدی، محمود خوراکچی، جمشید شاه محمدی، رضا جباری، حسن خانمحمدی، پایان رافت، اسماعیل حلالی، مهدی عرب، محمود کلهر، کوروش برمک، رضایی منش، اکبر یوسفی، اصغر مدیر روستا، گل محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان تهران، محمد حسین نژاد فلاح و بسیاری دیگر از چهره های فوتبال از دیگر حاضران در این مراسم بودند.
تعدادی از اهالی فوتبال و پرسپولیس، از جمله احمدرضا عابدزاده، حمید درخشان، محمد خاکپور، بهزاد داداش زاده، بهنام طاهرزاده و محمدرضا مهدوی هم در مراسم خاکسپاری حضور پیدا کردند.
پیکر پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس از مقابل در منزل او به سمت بی بی سکینه تشییع شد تا در آن جا آرام بگیرد. 
همچنین مراسم ختم آن مرحوم روز یک شنبه ۲۲ دی از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در مسجد صاحب الزمان (عج) واقع در شهرک ولیعصر (عج) هشتگرد و مراسم شب هفت از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه تا ۱۵ روز چهارشنبه ۲۵ دی در مسجد نور واقع در میدان فاطمی تهران برقرار خواهد شد.

نظرات